Ubezpieczenie mieszkania Link4

Ubezpiecz swoją nieruchomość taniej!

Sąsiad znów zalał Twoje mieszkanie? Nie musisz płacić za szkody! Wystarczy, że wcześniej zadbasz o ubezpieczenie domu w Link4.

Kalkulator ubezpieczenia nieruchomości

Oblicz składkę ubezpieczenia domu

Choć Link4 znane jest przede wszystkim z ubezpieczeń komunikacyjnych, w swojej ofercie posiada także ubezpieczenie domu czy mieszkania. Niewielka składka roczna może ochronić Cię przed konsekwencjami spowodowanymi przepięciami prądu, zalaniem mieszkania czy kradzieży.

Czy ubezpieczenie mieszkania w Link4 obejmuje tylko pomieszczenia?

Nie! Wykupując polisę, otaczasz parasolem ochronnym znacznie więcej niż tylko sam budynek. Zarówno w przypadku mieszkania, jak i domu ubezpieczenie będzie obejmowało:

  • nieruchomość i elementy przynależne np. miejsce parkingowe czy piwnicę,
  • ruchomości w mieszkaniu np. meble, sprzęt RTV/AGD, instrumenty muzyczne, dzieła sztuki, biżuterię,
  • elementy stałe np. podłogi, armaturę łazienkową.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie domu w Link4?

Polisa mieszkaniowa nie jest obowiązkowa. Do Ciebie należy decyzja, czy ją wykupisz. Warto jednak rozważyć tę opcję, ponieważ może uchronić Cię przed konsekwencjami wielu niezaplanowanych zdarzeń. W Link4 ochrona obejmuje nie tylko domy w zabudowie jednorodzinnej, ale i mieszkania, a także domy letniskowe. To szczególnie ważne, gdy posiadasz na tzw. działce drogi sprzęt ogrodniczy czy wartościowe wyposażenie.

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania w Link4?

Ceny ubezpieczenia mieszkania, ale i domu, zależą od wielu różnych czynników np. wielkości lokalu, lokalizacji, sposoby zabezpieczenia mienia czy ryzyk dodatkowych. Nie bez znaczenia będą także dodatkowe elementy ruchomości, które chcesz ubezpieczyć. Możesz jednak dokonać szybkiej kalkulacji polisy, dzięki kalkulatorowi ubezpieczenia domu i mieszkania Punkta.

Porównaj ceny ubezpieczeń nieruchomości

Ubezpieczenie domu w Link4 wykupisz także na czas budowy!

Wiele banków oczekuje wykupienia polisy, w przypadku, gdy chcesz uzyskać kredyt hipoteczny. Z Link4 ubezpieczenie domu wykupisz także dla dopiero powstających nieruchomości. W ten sposób minimalizujesz ryzyko poniesienia strat w przypadku kradzieży na terenie budowy.

Awaria? Skorzystaj z domowego Assistance Link4!

W ramach ubezpieczenia domu w Link4 otrzymujesz także wsparcie w postaci usługi Assistance. To dodatkowa polisa, która wspiera w razie np. pożaru w mieszkaniu. Firma zorganizuje dla Ciebie i Twojej rodziny nocleg czy w razie potrzeby wizytę lekarską.

Assistance domowy Link4 to nie tylko wsparcie w razie naprawdę nieszczęśliwych zdarzeń, ale i codziennych awarii. Polisa pomoże zorganizować np. pomoc fachowców w razie awarii elektryki czy hydrauliki.

Wsparcie, jakie oferuje assistance domowy Link4:

  • organizację fachowców w razie awarii w mieszkaniu lub domu,
  • opiekę nad dziećmi i zwierzętami w razie pobytu w szpitalu lub nieszczęśliwego zdarzenia,
  • wizytę lekarską lub transport medyczny w razie nieszczęśliwego wypadku,
  • transport oraz pobyt w hotelu, w sytuacji, gdy lokal nie nadaje się do użytku.

OC mieszkaniowe, czyli ochrona w życiu prywatnym

Ubezpieczenie domu w Link4 to także OC, czyli polisa odpowiedzialności cywilnej. Co ono daje? Przede wszystkim chroni Cię przed konsekwencjami niechcianych zdarzeń np. w razie okna sąsiada piłką czy zalania mieszkania. Ochroną objęte są zarówno szkody rzeczowe, jak i szkody na osobie, czyli uszkodzenie ciała osób trzecich (np. na skutek pogryzienia przez psa). Nie musisz wypłacać odszkodowania z własnej kieszeni – Link4 zajmie się formalnościami!

Ciekawostka! Ubezpieczenie OC mieszkaniowe obowiązuje także podczas wypoczynku na urlopie np. gdy jeżdżąc na nartach, zdarzy Ci się kolizja z innym użytkownikiem stoku.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w LINK4, korzystając z porównywarki ubezpieczeń Punkta? Wystaw opinię!

Chciałbym przesłać podziękowania za pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Dziękuję za pomoc w zawarciu korzystnej dla mnie umowy OC.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Link4

Poczytaj o ubezpieczeniach

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach LINK4

LINK4 „Kasa Wraca” szansą na tanie OC? Oczekiwania kontra rzeczywistość

„Kasa Wraca” to popularna oferta od LINK4, która oparta jest na telematyce. Biorąc pod uwagę minimalne wymogi dotyczące przystąpienia do promocji, ta wydaje się bardzo atrakcyjna. Ile osób skorzystało dotychczas z promocji „Kasa Wraca” i jakie nastroje panują wśród użytkowników aplikacji? Czy bezpieczni kierowcy rzeczywiście mogą liczyć na tanie OC? Sprawdzamy!

Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie domu!