MENU
KONTAKT

Ubezpieczenie OC i AC Suzuki

Suzuki to japoński koncern z ponad 100-letnią tradycją, produkujący samochody osobowe, a także motocykle oraz silniki do motorówek. W Polsce Suzuki cieszy się umiarkowana popularnością, choć to marka słynąca z dobrej jakości, doskonałych osiągów i oryginalnego designu. Z pewnością więc auta marki to propozycja dla osób poszukujących rozwiązań mniej typowych i niekoniecznie widzianych na każdej polskiej drodze.

W 2019 roku Suzuki zajęło pod względem sprzedaży 19. miejsce na polskim rynku motoryzacyjnym. Jak widać samochody te nie są najchętniej wybieranymi przez klientów indywidualnych. Wśród firm zaopatrujących swoją flotę samochodową sytuacja wygląda podobnie. Fakt ten może nieco dziwić, bo marka dostarcza swoim klientom jeden z atrakcyjniejszych pod względem ceny samochód z napędem 4×4, a propozycje Suzuki doskonale wpisują się w obowiązującą obecnie modę na SUV-y i crossovery. Najpopularniejsze obecnie modele Suzuki to Vitara i S-Cross, w tym w wersji „miękkiej hybrydy”.

Suzuki – Cennik OC

Marka, modelWłaścicielMiastoZniżkiTowarzystwoCena OC
SUZUKI, AltoMężczyzna, 27 latZabrze60%Axa487,00 złSprawdź
SUZUKI, BalenoMężczyzna, 72 latTychy60%Benefia398,00 złSprawdź
SUZUKI, CelerioMężczyzna, 37 latLublin60%Benefia403,00 złSprawdź
SUZUKI, Grand Vitara 2.0 MR`05Mężczyzna, 46 latHel60%MTU24609,00 złSprawdź
SUZUKI, IgnisMężczyzna, 48 latRadom60%Axa466,00 złSprawdź
SUZUKI, JimnyMężczyzna, 57 latTarnina60%Benefia442,00 złSprawdź
SUZUKI, SplashKobieta, 69 latChoroszcz60%Benefia463,00 złSprawdź
SUZUKI, SwiftKobieta, 39 latOtwock60%Axa671,00 złSprawdź
SUZUKI, SX4Mężczyzna, 49 latStalowa Wola60%Benefia464,00 złSprawdź
SUZUKI, VitaraMężczyzna, 26 latOlkusz60%Axa542,00 złSprawdź
SUZUKI, Wagon R+Mężczyzna, 66 latGdynia60%Benefia743,00 złSprawdź
SUZUKI, XL7 3.6Mężczyzna, 55 latRadom60%MTU24663,00 złSprawdź

Ubezpieczenie komunikacyjne OC jest obowiązkowe, więc konieczne jest wykupienie polisy także dla dowolnego modelu Suzuki. Zakres polisy obejmuje ochronę ubezpieczeniową poszkodowanych w wypadku lub kolizji drogowej, a także poszkodowanych podczas wsiadania do i wysiadania z pojazdu. Polisa zrekompensuje również szkody powstałe w czasie załadunku lub rozładunku pojazdu, jego garażowania, zatrzymania i postoju – ubezpieczenie OC dotyczy bowiem pojazdu.

Suzuki – Cennik OC+AC

Ubezpieczenie AC, czyli Autocasco jest – w przeciwieństwie do OC – ubezpieczeniem dobrowolnym. Jednak warto skorzystać z takiej opcji, bo wykup polisy AC to m.in szansa uzyskania odszkodowania w przypadku kradzieży Twojego Suzuki, czy też jego uszkodzenia. Dodatkowo, jeśli to Ty spowodujesz wypadek lub kolizję drogową, posiadanie polisy AC zapewni Ci w tym zakresie stosowną ochronę ubezpieczeniową. Polisę AC wykupić wraz z obowiązkowym OC oraz innymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Tego typu pakiet ubezpieczeniowy jest z reguły wariantem korzystniejszym pod względem ceny.

Modele samochodów Suzuki

W rodzinie samochodów Suzuki znajdują się zarówno modele miejskie – Ignis, Swift, Swift Sport, jak i modele z napędem 4×4 – SX4 S-Cross, Vitara. Wszystkie propozycje marki dostępne są w wersji Hybrid, a łączą je atrakcyjne nadwozia i komfortowe przestronne wnętrza. Znakomite osiągi uzyskują tutaj nawet ultra kompaktowe modele, jak Ignis.

Samochody miejskie Suzuki

rozwiń

Samochody napęd 4×4 Suzuki

rozwiń

Starsze modele Suzuki

rozwiń

Sprawdź ubezpieczenie OC i AC dla innych marek