Wiener – dawniej Gothaer

Kup ubezpieczenie w Wiener

Polacy korzystają z ubezpieczeń Wiener od ponad 30 lat. Dołącz już dziś do zadowolonych klientów – dzięki ubezpieczeniu samochodu, mieszkania i podróży otrzymasz wsparcie finansowe w najtrudniejszych sytuacjach. Jeśli poniesiesz szkody w nieszczęśliwym wypadku, świadczenia pomogą Ci w odzyskiwaniu zdrowia.

Kalkulator ubezpieczeń w Wiener

Oblicz koszt polisy

Polacy korzystają z ubezpieczeń Wiener od ponad 30 lat. Dołącz już dziś do zadowolonych klientów – dzięki ubezpieczeniu samochodu, mieszkania i podróży otrzymasz wsparcie finansowe w najtrudniejszych sytuacjach. Jeśli poniesiesz szkody w nieszczęśliwym wypadku, świadczenia pomogą Ci w odzyskiwaniu zdrowia.

Chociaż Wiener może się pochwalić ponad 30-letnim stażem na polskim rynku ubezpieczeń, działa pod tą nazwą dopiero od lipca 2019 roku. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gothaer stało się częścią Vienna Insurance Group 28 lutego 2019 roku – transakcji towarzyszyła zmiana nazwy.

Ubezpieczenia Wiener dla kierowców

Właściciele samochodów osobowych, motocykli oraz innych pojazdów mechanicznych decydują się na podpisanie umowy ubezpieczenia komunikacyjnego z Wiener ze względu na:

  • duże zniżki dla bezszkodowych kierowców,
  • niższe składki dla klientów ubezpieczających więcej niż jeden pojazd,
  • Auto Assistance Podstawowy gratis do OC i AC,
  • możliwość skonfigurowania szerokich pakietów ochronnych z ubezpieczeniem assistance, NNW i korzystnymi rozszerzeniami.

Ubezpieczenia Wiener dla podróżników

Szusowanie na alpejskich stokach, opalanie się na chorwackiej plaży, spływ kajakowy po rwącej rzece – niezależnie od tego, czy planujesz leniwy wypoczynek nad morzem, czy aktywności sportowe pełne adrenaliny, ubezpieczenie Wiener zagwarantuje Ci odpowiednią ochronę na urlopie.

Towarzystwo ubezpieczeniowe opłaca koszty leczenia i usług assistance, wypłaca świadczenia po nieszczęśliwych wypadkach, rekompensuje utratę bagażu i ułatwia zakup nowego sprzętu sportowego po zniszczeniu dotychczasowego na wakacjach. Ponadto ubezpieczenie Wiener zapewnia ochronę finansową na wypadek szkód wyrządzonych osobom trzecim.

Ubezpieczenia Wiener dla właścicieli nieruchomości

Wynajmujesz kawalerkę studentowi, mieszkasz w lofcie na kredyt, a może planujesz budowę domu jednorodzinnego? Ubezpieczenia Wiener chronią nieruchomości na wypadek szkód wywołanych przez różnorodne zdarzenia losowe. Właściciele mieszkań i domów są zabezpieczeni również na wypadek kradzieży z włamaniem. W ofercie znajdują się rozwiązania dla najemców – przede wszystkim ubezpieczenie rzeczy osobistych w wynajmowanym lokalu i ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Wiener przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 2 miesiące temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 2 miesiące temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

zimowe wypady
6 nieoczywistych miejsc na zimowe wyjazdy

Dokąd wybrać się na ferie z rodziną lub zimowy wypad ze znajomymi? Biura podróży oferują nam przede wszystkim narciarskie wyjazdy w polskie góry lub austriackie i włoskie stoki. Popularne są też wyjazdy do europejskich stolic. Co jednak wybrać, jeśli nie chcemy jechać tam gdzie wszyscy i szukamy nieoczywistych miejsc na zimowe wypady?

elementy stale i ruchome
Czym są elementy stałe i ruchome w ubezpieczeniach?

Elementy stałe i ruchome. Czym są? Które z nich mogą być ubezpieczone bez potrzeby ich wyceny, a które trzeba skatalogować i wycenić? Sprawdziliśmy.

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

ubezpieczenie-anglika-oc
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2022 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie sprowadzają auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii