Jak skontaktować się z TU Wiener?

Jak skontaktować się z Wiener, aby skonsultować zakup ubezpieczenia, zgłosić szkodę lub zapytać o postępy w procesie jej likwidacji? Poznaj aktualny numer telefonu i adres e-mail Wiener. Dowiedz się, gdzie dosłać dokumenty niezbędne do prawidłowego przeanalizowania szkody.

Kup ubezpiecznie w Wiener

Oblicz składkę

Infolinia Wiener – aktualne numery telefonów

Infolinia Wiener jest dostępna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Jeżeli chcesz zapytać o aktualną ofertę ubezpieczeń, zadzwoń pod numer 22 469 69 69.

Ponadto konsultant udzieli Ci informacji o m.in.:

  • warsztatach partnerskich w całej Polsce, w których możesz naprawić szkodę komunikacyjną,
  • wynajmie samochodu zastępczego z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia komunikacyjnego,
  • postępowaniu po kradzieży elementów lub całego pojazdu.

Całodobowa infolinia jest przeznaczona do zgłaszania szkód z ubezpieczeń assistance – komunikacyjnego i domowego. Zadzwoń pod numer 22 501 33 33, aby uzyskać pomoc techniczną na drodze. Zamów fachowca do naprawy sprzętu AGD, IT i RTV, dzwoniąc pod numer 22 522 86 36.

Informacje kontaktowe Wiener

Wyślij wiadomość na adres kontakt@wiener.pl, aby dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniach Wiener i wyjaśnić wątpliwości związane z aktualnymi polisami. Skorzystaj z adresu siec.naprawcza@wiener.pl, kiedy chcesz zdobyć informacje o sieci warsztatów partnerskich.

Adres korespondencyjny Wiener

Chociaż Wiener udostępnia klientom liczne formularze online, przede wszystkim do zgłaszania szkód osobowych i majątkowych oraz obsługi polis, możesz wysłać tradycyjną korespondencję na poniższy adres.

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

ul. Wołoska 22A

02-675 Warszawa

Aby uzupełnić dokumentację wymaganą w procesie likwidacji szkody, wyślij list na poniższy adres.

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

Centrum Indeksacji Dokumentów

ul. Równoległa 4a

02-235 Warszawa


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Wiener przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Wiener

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie OC Anglika
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii