Jak skontaktować się z TU Wiener?

Jak skontaktować się z Wiener, aby skonsultować zakup ubezpieczenia, zgłosić szkodę lub zapytać o postępy w procesie jej likwidacji? Poznaj aktualny numer telefonu i adres e-mail Wiener. Dowiedz się, gdzie dosłać dokumenty niezbędne do prawidłowego przeanalizowania szkody.

Kup ubezpiecznie w Wiener

Oblicz składkę

Infolinia Wiener – aktualne numery telefonów

Infolinia Wiener jest dostępna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Jeżeli chcesz zapytać o aktualną ofertę ubezpieczeń, zadzwoń pod numer 22 469 69 69.

Ponadto konsultant udzieli Ci informacji o m.in.:

  • warsztatach partnerskich w całej Polsce, w których możesz naprawić szkodę komunikacyjną,
  • wynajmie samochodu zastępczego z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia komunikacyjnego,
  • postępowaniu po kradzieży elementów lub całego pojazdu.

Całodobowa infolinia jest przeznaczona do zgłaszania szkód z ubezpieczeń assistance – komunikacyjnego i domowego. Zadzwoń pod numer 22 501 33 33, aby uzyskać pomoc techniczną na drodze. Zamów fachowca do naprawy sprzętu AGD, IT i RTV, dzwoniąc pod numer 22 522 86 36.

Informacje kontaktowe Wiener

Wyślij wiadomość na adres kontakt@wiener.pl, aby dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniach Wiener i wyjaśnić wątpliwości związane z aktualnymi polisami. Skorzystaj z adresu siec.naprawcza@wiener.pl, kiedy chcesz zdobyć informacje o sieci warsztatów partnerskich.

Adres korespondencyjny Wiener

Chociaż Wiener udostępnia klientom liczne formularze online, przede wszystkim do zgłaszania szkód osobowych i majątkowych oraz obsługi polis, możesz wysłać tradycyjną korespondencję na poniższy adres.

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

ul. Wołoska 22A

02-675 Warszawa

Aby uzupełnić dokumentację wymaganą w procesie likwidacji szkody, wyślij list na poniższy adres.

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

Centrum Indeksacji Dokumentów

ul. Równoległa 4a

02-235 Warszawa


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Wiener przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 10 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 10 miesięcy temu
5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Wiener

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

Taryfikator mandatów na 2022 rok
Taryfikator mandatów 2022 – sprawdź, co się zmieniło

Rok 2022 przyniósł wiele zmian, jeśli chodzi o taryfikator mandatów i sankcje z powodu łamania przepisów na drogach. Jakie mandaty za przekroczenie prędkości teraz obowiązują? W naszym artykule zebraliśmy najważniejsze zmiany, jakie pojawiły się od początku stycznia oraz czego możemy spodziewać się wraz z upływem roku.

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie OC Anglika
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2022 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii