Compensa OC AC – Kalkulator ubezpieczeń Compensa i innych – sprawdź, którą polisę wybrać?

Oblicz składkę OC/AC w Compensa

Compensa to grupa ubezpieczeniowa wchodząca w skład Vienna Insurance Group. W Polsce działają Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group. Towarzystwo jest liderem ubezpieczeniowym w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej. Działa na terenie 25 krajów.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w Compensa

Oblicz składkę OC/AC

Jak kupić ubezpieczenie w TU Compensa?

Compensa umożliwia zakup ubezpieczenia na różne sposoby. Potencjalny klient może odwiedzić agenta Compensa lub placówkę ubezpieczyciela – ich lista wraz z mapą do wyszukiwania znajduje się na stronie internetowej grupy. 

Na tej samej stronie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a pracownik Compensa oddzwoni z odpowiedzią na zawarte w nim pytanie. 

Możliwy jest również bezpośredni kontakt telefoniczny: 801 120 000.

Compensa: najważniejsze wydarzenia z historii

1824 – rozpoczęcie działalności przedsiębiorstwa

1994 – otwarcie pierwszej firmy na terenie Europy Środkowo-Wschodniej – w Czechosłowacji

1997 – rozpoczęcie działalności w Polsce jako Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group

2018 – połączenie spółek Compensa Tu na Życie S.A. Vienna Insurance Group i Polisa-Życie Tu S.A. Vienna Insurance Group

Model biznesowy Compensa

  • Ubezpieczenia

W Compensa możesz wykupić różnego rodzaju ubezpieczenia: na życie, zdrowotne, samochodowe, motocykla, ubezpieczenie domu i mieszkania, NNW, a także ubezpieczenia podróżnych i rolne. 

  • Compensa dla firm

Compensa ma również ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, przede wszystkim Pracownicze Plany Kapitałowe.

Jak skontaktować się z TU Compensa?

  • dzwoniąc pod nr: +48 22 501 61 00 (numer dostępny z telefonów stacjonarnych i komórkowych)

Telefony są czynne – w zakresie informacji o usługach i produktach – od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-18:00, a w zakresie zgłaszania szkód przez 7 dni w tygodniu od 6:00 do 22:00.

TU Compensa oferuje również kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: centrala@comepnsa.pl

Jeśli chcesz zgłosić online szkodę, napisz na: zgloszenie.compensa.pl, w przypadku chęci zgłoszenia roszczenia z ubezpieczeń na życie wybierz stronę zgloszenie_zycie@compensa.pl. 

W sprawie informacji i dokumentów do zgłoszonej szkody najlepiej wybrać adres szkody@compensa.pl, w tytule wiadomości podając numer szkody.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Compensa przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
1 rok temu
5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Compensa

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o Compensie

Compensa nie chce uwolnić klientów od polis inwestycyjnych
Compensa nie chce uwolnić klientów od polis inwestycyjnych. Czy ta walka ma jeszcze sens?

Prawo zmieniło się na korzyść klientów, UOKiK grozi karami, ale Compensa w dalszym ciągu nie łagodzi swojego stanowiska w sprawie opłat likwidacyjnych. Nawet gdy klienci mają solidne dowody na to, że przy sprzedaży tzw. „polisolokat” dochodziło do nieprawidłowości. Dziś opisuję potyczki z ubezpieczycielem dwóch klientek, które zawarły umowy za pośrednictwem firmy OVB.

Compensa – elastyczne rozwiązania ubezpieczeniowe
Compensa – elastyczne rozwiązania ubezpieczeniowe

Vienna Insurance Group (VIG) jest jedną z większych korporacji ubezpieczeniowych działających na rynku środkowej i wschodniej Europy. Zrzesza około 50 spółek w 24 różnych krajach, także w Polsce. Wraz ze wszystkimi swoimi spółkami Vienna Insurance Group zajmuje 5 pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych. Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa jest częścią tego koncernu.

Przejdź do akademii