Compensa OC AC – Kalkulator ubezpieczeń Compensa i innych – sprawdź, którą polisę wybrać?

Oblicz składkę OC/AC w Compensa

Compensa to grupa ubezpieczeniowa wchodząca w skład Vienna Insurance Group. W Polsce działają Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group. Towarzystwo jest liderem ubezpieczeniowym w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej. Działa na terenie 25 krajów.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w Compensa

Oblicz składkę OC/AC

Jak kupić ubezpieczenie w TU Compensa?

Compensa umożliwia zakup ubezpieczenia na różne sposoby. Potencjalny klient może odwiedzić agenta Compensa lub placówkę ubezpieczyciela – ich lista wraz z mapą do wyszukiwania znajduje się na stronie internetowej grupy. 

Na tej samej stronie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a pracownik Compensa oddzwoni z odpowiedzią na zawarte w nim pytanie. 

Możliwy jest również bezpośredni kontakt telefoniczny: 801 120 000.

Compensa: najważniejsze wydarzenia z historii

1824 – rozpoczęcie działalności przedsiębiorstwa

1994 – otwarcie pierwszej firmy na terenie Europy Środkowo-Wschodniej – w Czechosłowacji

1997 – rozpoczęcie działalności w Polsce jako Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group

2018 – połączenie spółek Compensa Tu na Życie S.A. Vienna Insurance Group i Polisa-Życie Tu S.A. Vienna Insurance Group

Model biznesowy Compensa

  • Ubezpieczenia

W Compensa możesz wykupić różnego rodzaju ubezpieczenia: na życie, zdrowotne, samochodowe, motocykla, ubezpieczenie domu i mieszkania, NNW, a także ubezpieczenia podróżnych i rolne. 

  • Compensa dla firm

Compensa ma również ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, przede wszystkim Pracownicze Plany Kapitałowe.

Jak skontaktować się z TU Compensa?

  • dzwoniąc pod nr: +48 22 501 61 00 (numer dostępny z telefonów stacjonarnych i komórkowych)

Telefony są czynne – w zakresie informacji o usługach i produktach – od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-18:00, a w zakresie zgłaszania szkód przez 7 dni w tygodniu od 6:00 do 22:00.

TU Compensa oferuje również kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]

Jeśli chcesz zgłosić online szkodę, napisz na: zgloszenie.compensa.pl, w przypadku chęci zgłoszenia roszczenia z ubezpieczeń na życie wybierz stronę [email protected]

W sprawie informacji i dokumentów do zgłoszonej szkody najlepiej wybrać adres [email protected], w tytule wiadomości podając numer szkody.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Compensa przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Compensa

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o Compensie

Compensa – elastyczne rozwiązania ubezpieczeniowe
Compensa – elastyczne rozwiązania ubezpieczeniowe

Vienna Insurance Group (VIG) jest jedną z większych korporacji ubezpieczeniowych działających na rynku środkowej i wschodniej Europy. Zrzesza około 50 spółek w 24 różnych krajach, także w Polsce. Wraz ze wszystkimi swoimi spółkami Vienna Insurance Group zajmuje 5 pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych. Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa jest częścią tego koncernu.

Przejdź do akademii