NNW w Compensa

Oblicz składkę OC/AC w Compensa

Compensa ochrania finansowo kierowcę i pasażerów samochodu, dziecko w okresie nauki i wakacji, klientów biznesowych i indywidualnych. Poznaj warunki ubezpieczenia NNW w wariancie komunikacyjnym, szkolnym oraz w życiu prywatnym. Już kilkadziesiąt złotych składki zapewnia wsparcie warte wiele tysięcy złotych.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w Compensa

Oblicz składkę OC/AC

Ubezpieczenie NNW w Compensie – ochrona dla kierowcy i pasażerów

Kupując ubezpieczenie OC lub AC w Compensie, możesz zawrzeć umowę NNW komunikacyjnego z klauzulą Powrót do zdrowia, dającą możliwość szybkich badań i wizyt u lekarzy specjalistów. Dzięki temu rozwiązaniu kierowca i pasażerowie ubezpieczonego pojazdu są chronieni finansowo po nieszczęśliwych wypadkach – zarówno zderzeniu samochodów, jak i potknięciu się podczas wsiadania do auta. W najtragiczniejszych scenariuszach, czyli po śmierci ofiar, świadczenia otrzymują ich bliscy.

Compensa pozwala na aż 5-krotne zwielokrotnienie sumy ubezpieczenia NNW dla kierowcy. To dobra propozycja dla rodzin, w których najczęściej kierujący autem jest żywicielem pozostałych. Suma ubezpieczenia NNW komunikacyjnego wynosi od 10 000 zł do 100 000 zł. Im wyższa, tym większe świadczenia.

Do obowiązków Compensy należy także zwrócenie kosztów leczenia w Polsce – za operacje, zabiegi, kupno lekarstw czy pobyt w szpitalu. Uzupełniając ubezpieczenie NNW o klauzulę Powrót do zdrowia, zapewniasz sobie przyspieszony dostęp do specjalistycznych konsultacji – do 5 dni roboczych. Usługa rezerwacji wizyt lekarskich jest dostępna w aż 500 miastach. Compensa realizuje świadczenie, nawet jeśli klient był sprawcą wypadku. Dzięki klauzuli zaoszczędzisz do 1500 zł na obszernych badaniach krwi i zabiegach.

Ubezpieczenie NNW w Compensie – ochrona dla dziecka

Compensa oferuje NNW szkolne w 3 wariantach, które różnią się limitami odpowiedzialności ubezpieczyciela.  Suma ubezpieczenia na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu wskutek nieszczęśliwego wypadku wynosi od 30 000 zł do aż 100 000 zł. Jeżeli dziecko dozna zwichnięcia prawego barku, które stanowi 3% trwałego uszczerbku na zdrowiu, Compensa wypłaci świadczenie w wysokości od 900 zł do 3000 zł w zależności od wariantu NNW.

Podstawowy zakres ochrony obejmuje m.in. świadczenie za śmierć dziecka wskutek nieszczęśliwego wypadku i dodatkowe świadczenie za śmierć w wypadku drogowym lub wskutek aktu terroru. Compensa zwraca koszty operacji plastycznej, pomocy psychologicznej, poszukiwania zaginionego dziecka czy korepetycji po minimum 7-dniowej nieobecności w szkole. Opiekunowie mogą wykupić rozszerzenia gwarantujące np. zasiłek dzienny w okresie niezdolności do nauki i zwrot kosztów rehabilitacji. Klauzula Dziecko w sieci zapewnia wsparcie w kontrolowaniu aktywności pociechy w internecie i zdalną pomoc informatyczną.

Compensa wypłaca jednorazowe świadczenia za:

  • pogryzienie przez psa lub kota,
  • ukąszenie przez żmiję,
  • wystąpienie nieszczęśliwego wypadku, który nie poskutkował trwałym uszczerbkiem,
  • leczenie szpitalne,
  • poważne zachorowanie, np. nowotwór złośliwy, sepsę, zawał serca,
  • śmierć prawnego opiekuna wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie NNW indywidualne w Compensie

Aktywnie podróżujesz w weekendy? Wyjeżdżasz w sprawach służbowych za granicę? W obu przypadkach przyda Ci się ubezpieczenie NNW w Compensie – w opcji indywidualnej. Otrzymujesz całodobową ochronę finansową i wsparcie organizacyjne na całym świecie, kiedy odniesiesz trwały uszczerbek na zdrowiu (np. złamiesz nogę) lub poważny uraz (np. Twoja noga zostanie amputowana po wypadku).

Rozszerzone NNW w życiu prywatnym i zawodowym zapewni Ci m.in.:

  • usługi assistance,
  • zwrot kosztów leczenia, operacji, rehabilitacji,
  • sfinansowanie przekwalifikowania zawodowego, jeśli zostaniesz osobą niepełnosprawną po wypadku,
  • świadczenie za poważne zachorowanie.

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Compensa przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Compensa

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o Compensie

Compensa – elastyczne rozwiązania ubezpieczeniowe
Compensa – elastyczne rozwiązania ubezpieczeniowe

Vienna Insurance Group (VIG) jest jedną z większych korporacji ubezpieczeniowych działających na rynku środkowej i wschodniej Europy. Zrzesza około 50 spółek w 24 różnych krajach, także w Polsce. Wraz ze wszystkimi swoimi spółkami Vienna Insurance Group zajmuje 5 pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych. Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa jest częścią tego koncernu.

Przejdź do akademii