PZU NNW – polisa od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

Porównaj ceny OC/AC i NNW

Kierowco, podróżuj bezpiecznie bez obaw o siebie i swoich najbliższych! Odkryj 2 warianty NNW w PZU, porównaj ich zakresy oraz ceny i wybierz pakiet, który odpowie na wszystkie Twoje potrzeby. Sprawdź szczegóły i zobacz w kalkulatorze Punkty, jaką składkę NNW zapłacisz u innych ubezpieczycieli ➤

Przekonaj się, gdzie zapłacisz najmniej!

Kalkulator OC/AC

NNW – kompleksowa pomoc i wsparcie finansowe po wypadku

Każdy użytkownik ruchu drogowego wie, jak łatwo o wypadek samochodowy. Wystarczą sekundy nieuwagi, zła pogoda albo błąd kierowcy jadącego w pobliżu i gotowe. Skutki takiego wypadku mogą się ciągnąć latami i utrudniać funkcjonowanie, szczególnie jeśli doszło do trwałego uszczerbku na zdrowiu. W takich sytuacjach bez wątpienia przyda się ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, czyli NNW. PZU ma w swojej ofercie dwa kluczowe warianty tego ubezpieczenia – podstawowy i rozszerzony. Dowiedz się więcej i sprawdź, co obejmuje polisa NNW PZU!

PZU Auto NNW

W ramach tego ubezpieczenia Ty i pasażerowie podróżujący w Twoim samochodzie otrzymacie odszkodowanie po wypadku. Wysokość tej kwoty zależy od doznanych szkód oraz całkowitej sumy ubezpieczenia, którą uzgodnisz z PZU. NNW obejmuje tu zarówno wypadku niezagrażające życiu, jak i śmierć właściciela ubezpieczonego pojazdu. Oznacza to np. że PZU pokryje koszty leczenia i rehabilitacji po zdarzeniu drogowym, a także zwróci koszty za przedmioty pomocnicze i ortopedyczne. Pieniądze dostaniesz też za każdy dzień niezdolności do pracy, wypłacany od pierwszego dnia hospitalizacji lub 7 dnia po wypadku – jeśli leczono Cię ambulatoryjnie. Zgodnie z OWU ubezpieczenia PZU Auto NNW, za każdą dobę niezdolności otrzymasz 1% całkowitej sumy ubezpieczenia. Warto jeszcze wspomnieć, że zakres polisy obejmuje wszystkie zdarzenia na terenie Europu, a także Izraelu, Tunezji, Algierii i Maroku.

PZU Auto NNW Max

Rozbudowana wersja poprzedniej polisy.. Dotyczy najpoważniejszych wypadków – ze skutkiem śmiertelnym lub takich, przez które nie będziesz zdolny do sprawnego życia oraz pracy. Całkowitą sumę ubezpieczenia ustalisz z PZU, przy czym jest ona dużo wyższa, niż w poprzednim pakiecie. Tu możesz ubezpieczyć się na minimum 100 000 zł, a maksymalnie na 500 000 zł. Zastanawiasz się, ile będzie Cię to kosztować? Składki zaczynają się już od 90 zł. PZU Auto NNW Max to polisa stworzona z myślą o osobach, które dużo podróżują – nie tylko jako kierowcy. Ubezpieczenie obejmuje każdy środek komunikacji, co oznacza, że otrzymasz pieniądze również po wypadku samochodem służbowym, tramwajem, autobusem czy taksówką.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w PZU przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kliknij i przekonaj się, ile zapłacisz za polisę OC/AC ↓

Akademia Punkta

Sięgnij po wiedzę

Ubezpieczenie pasażera
Ubezpieczenie pasażera samochodu: NNW kierowcy i pasażerów

Kiedy pasażer zostaje ranny w wypadku, może uzyskać odszkodowanie zarówno z OC sprawcy, jak i NNW kierowcy. Pod warunkiem, że był objęty taką ochroną. Sprawdzamy kiedy zadziała ubezpieczenie pasażera samochodu!

Ubezpieczenie na życie i zdrowie – które TU mają oferty specjalne?

Ubezpieczenie na życie zabezpiecza bliskich w razie śmierci płatnika składek. Które firmy ubezpieczeniowe oferują produkt łączący w sobie ochronę życia z ochroną zdrowia?

Przejdź do akademii