PZU kontakt – infolinia i konto mojePZU

Z testu mfind.pl wynika, że infolinia produktowa PZU zajęła 3. miejsce pod kątem czasu oczekiwania na połączenie z konsultantem i 4. miejsce w przypadku infolinii służącej zgłoszeniu szkody. Co więcej, PZU jako jeden z niewielu ubezpieczycieli oferuje całodobową pomoc 7 dni w tygodniu.

PZU kontakt – infolinia i konto mojePZU

Z badania przeprowadzonego przez Punkta, dawniej mfind.pl wynika, że kontakt z PZU możemy zaliczyć do “łatwych i przyjemnych”. Średni czas oczekiwania na połączenie z konsultantem wyniósł zaledwie 30 sekund, podczas gdy w innych towarzystwach muzyka mająca umilić nam czas oczekiwania grała przez ponad 4 minuty. 

 

Konto mojePZU – zarządzanie polisami online

 

PZU umożliwia założenia konta internetowego, za pomocą którego możemy kupić dowolny produkt PZU, a później zarządzać nim online. 

 

Kontakt z PZU

 

Oficjalnym adresem mailowym, na który możemy kierować wszelkie zapytania jest: kontakt@pzu.pl.

 

Na oficjalnej stronie PZU możemy zamówić także rozmowę z konsultantem poprzez wypełnienie krótkiego formularza. Wygodną opcją może okazać się także zamówinie kontaktu dzięki wysłaniu wiadomości SMS. W zależności od tego, w jakiej sprawie chcemy się skontaktować, treść wiadomości może brzmieć: “ pomoc”, “szkoda”, “pojazd”, czy “podróż”. 

 

Co ważne, za pomocą SMS możemy także sprawdzić status swojej szkody lub świadczenia. W tym celu należy wysłać wiadomość pod numer 4102 (opłata zgodnie z taryfą operatora) podając numer szkody lub świadczenia. 

 

Infolinia PZU

 

Kontakt z konsultantem możliwy jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. 

 

  • 801 102 102
  • 22 566 55 55 

 

PZU w mediach społecznościowych

 

PZU prowadzi aktywny profil na Facebooku, gdzie za pomocą Messengera również możemy skierować swoje pytania. Czas oczekiwania na odpowiedź, jak zapewnia Towarzystwo, zależy przede wszystkim od rodzaju sprawy. 

Produkty ubezpieczeniowe

Ikona Samochód

 

Ubezpieczenie samochodu

PZU oferuje ubezpieczenia komunikacyjne zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i tych z mniejszym stażem. Bez względu na to, czy dotyczy to polisy OC, czy też pakietu OC+AC

Ikona Serce

 

Ubezpieczenie zdrowotne

PZU, jak przystało na poważnego gracza rynku ubezpieczeniowego, oferuje także polisy zdrowotne. Sprawdź prywatne pakiety medyczne w mfind 

Ikona Walizka

 

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne w PZU dostępne jest pod nazwą PZU Wojażer, a ceny zależą od miejsca i celu podróży

Ikona Dom

 

Ubezpieczenie nieruchomości

Chcesz ubezpieczyć dom, także ten w trakcie budowy, mieszkanie wraz z wyposażeniem lub domek letniskowy? Jest to możliwe także w PZU