Kontakt z PZU

Oblicz składkę ubezpieczenia

Z badania przeprowadzonego przez punkta.pl wynika, że kontakt z PZU możemy zaliczyć do “łatwych i przyjemnych”. Średni czas oczekiwania na połączenie z konsultantem wyniósł zaledwie 30 sekund, podczas gdy w innych towarzystwach muzyka mająca umilić nam czas oczekiwania grała przez ponad 4 minuty.

Oblicz składkę polisy w PZU i porównaj z innymi ubezpieczycielami

Oblicz składkę ubezpieczenia

Konto mojePZU – zarządzanie polisami online

PZU umożliwia założenia konta internetowego, za pomocą którego możemy kupić dowolny produkt PZU, a później zarządzać nim online. 

Adres email do PZU

Oficjalnym adresem mailowym, na który możemy kierować wszelkie zapytania jest: kontakt@pzu.pl.

Na oficjalnej stronie PZU możemy zamówić także rozmowę z konsultantem poprzez wypełnienie krótkiego formularza. Wygodną opcją może okazać się także zamówienie kontaktu dzięki wysłaniu wiadomości SMS. W zależności od tego, w jakiej sprawie chcemy się skontaktować, treść wiadomości może brzmieć: “ pomoc”, “szkoda”, “pojazd”, czy “podróż”. 

Co ważne, za pomocą SMS możemy także sprawdzić status swojej szkody lub świadczenia. W tym celu należy wysłać wiadomość pod numer 4102 (opłata zgodnie z taryfą operatora) podając numer szkody lub świadczenia. 

Infolinia PZU

Kontakt z konsultantem możliwy jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. 

  • 801 102 102
  • 22 566 55 55 

PZU w mediach społecznościowych

PZU prowadzi aktywny profil na Facebooku, gdzie za pomocą Messengera również możemy skierować swoje pytania. Czas oczekiwania na odpowiedź, jak zapewnia Towarzystwo, zależy przede wszystkim od rodzaju sprawy. 


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w PZU przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 7 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 7 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0

Oblicz ile wyniesie Cie polisa w PZU

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o PZU

PZU opieka medyczna: ubezpieczenie medyczne Plan na Zdrowie

Ubezpieczenie zdrowotne, które otoczy Cię opieką nie tylko na co dzień, ale zagwarantuje także wsparcie w razie wypadku czy ciężkiego zachorowania. Opieka medyczna, która daje uprawnienia do konsultacji lekarskich bez skierowań i kilkumiesięcznego czekania. Wszyscy tego oczekujemy! Czy znajdziemy to w ofercie PZU Zdrowie? Prześwietlamy prywatną opiekę medyczną PZU Plan na Zdrowie.

Zielona Karta w PZU
PZU – Zielona Karta. Jak ją wyrobić, o czym musisz pamiętać?

Marzenia o dalekich podróżach na własnych czterech kółkach nie muszą pozostać jedynie marzeniami. Pamiętaj jednak, że jeśli wybierasz się do kraju spoza Unii Europejskiej, możesz potrzebować Zielonej Karty. Za darmo do polisy OC otrzymasz ją od PZU.

PZU robi krok w dobrym kierunku
PZU rozwija sieć placówek medycznych. Inwestuje w przychodnie i sanatoria

Największy polski ubezpieczyciel prężnie rozwija sieć placówek medycznych. W tym roku szykują się kolejne akwizycje. Do 2020 r. PZU przeznaczy na ten cel ok. 300 mln zł. Między innymi dzięki temu Grupa chce zwiększyć swoje przychody.

Przejdź do akademii