PZU: Assistance Auto Pomoc w drodze – komfort w kraju i za granicą

Z ubezpieczeniem PZU Assistance nie musimy martwić się o organizację i pokrycie kosztów Assistance w przypadku problemów na drodze. Jakie usługi obejmuje Pomoc w Drodze od PZU? Na jakie wsparcie możemy liczyć?

PZU: Assistance Auto Pomoc w drodze – komfort w kraju i za granicą

PZU Pomoc w Drodze – w jakich sytuacjach pomoże?

PZU Assistance zapewnia wsparcie w razie wypadku, awarii, czy chociażby wtedy, gdy zatrzaśniesz kluczyki w aucie. Ubezpieczenie okaże się niezastąpione także w sytuacji, gdy w trasie zabraknie Ci paliwa. W każdym z tych przypadków, z ubezpieczeniem PZU Pomoc w Drodze, możesz liczyć między innymi na holowanie, samochód zastępczy czy nocleg. Usługa Assistance PZU skierowana jest do wszystkich tych, którzy mają motocykl, samochód osobowy lub ciężarowy, posiadają polisę OC lub AC w PZU i chcą zapewnić sobie pomoc w przypadku problemów na drodze.

PZU Auto Pomoc: warianty do wyboru

Wybierając ubezpieczenie PZU Assistance możemy zdecydować się na jeden z trzech dostępnych wariantów. Do wyboru mamy: PZU Komfort, PZU Assistance Super i PZU GO. Pierwszy z dostępnych wariantów, czyli ubezpieczenie PZU Komfort, otrzymamy w momencie zawarcia PZU Auto OC lub PZU Auto AC. Zakresem obejmuje on doraźną pomoc unieruchomionego pojazdu, holowanie do 150 km oraz parking do 3 dni.

PZU Assistance Super – możliwe rozszerzenia

Wybierając ubezpieczenie assistance PZU Super możemy zyskać także pomoc podczas kłopotów czy awarii za granicą. Wariant ten obejmuje między innymi przewóz do szpitala, samochód zastępczy, opiekę nad dziećmi, dowóz paliwa czy wymianę koła. Ubezpieczenie PZU Auto Pomoc Super możemy dodatkowo rozszerzyć o holowanie bez limitu, awarię pod domem, czy pomoc uzyskaną wówczas, gdy swój samochód wykorzystujesz w niestandardowy sposób, np. przewozisz zarobkowo ludzi czy przesyłki kurierskie.

Ostatni z dostępnych wariantów, PZU GO to rozszerzenie, które możemy dokupić do wariantu Komfort lub Super. Obejmuje on czujnik PZU GO, którego zadaniem jest wykrywanie ruchu pojazdu, kierunku ruchu czy lokalizacji. Czujnik, który otrzymamy o zawarciu umowy, przyklejamy na szybę samochodu, a w razie wypadku za pośrednictwem aplikacji w Twoim telefonie, prześle on do towarzystwa powiadomienie o zdarzeniu. Wariant PZU GO działa jedynie na terenie Polski.

Produkty ubezpieczeniowe

Ikona Samochód

 

Ubezpieczenie samochodu

PZU oferuje ubezpieczenia komunikacyjne zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i tych z mniejszym stażem. Bez względu na to, czy dotyczy to polisy OC, czy też pakietu OC+AC

Ikona Serce

 

Ubezpieczenie zdrowotne

PZU, jak przystało na poważnego gracza rynku ubezpieczeniowego, oferuje także polisy zdrowotne. Sprawdź prywatne pakiety medyczne w mfind 

Ikona Walizka

 

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne w PZU dostępne jest pod nazwą PZU Wojażer, a ceny zależą od miejsca i celu podróży

Ikona Dom

 

Ubezpieczenie nieruchomości

Chcesz ubezpieczyć dom, także ten w trakcie budowy, mieszkanie wraz z wyposażeniem lub domek letniskowy? Jest to możliwe także w PZU