InterRisk OC AC – Kalkulator ubezpieczeń InterRisk i innych – sprawdź, którą polisę wybrać?

Oblicz składkę OC/AC w InterRisk

InterRisk jest towarzystwem ubezpieczeniowym obecnym na polskim rynku od 1993 roku. W jego ofercie znajdują się różnego rodzaju ubezpieczenia: osobowe, zdrowotne, komunikacyjne, majątkowe, finansowe. InterRisk jest częścią Vienna Insurance Group, mającej 50 spółek w 25 krajach.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w InterRisk

Oblicz składkę OC/AC

InterRisk: jak kupić ubezpieczenie?

Ubezpieczenie w InterRisk możesz wykupić, udając się do jednego z 635 agentów ubezpieczeniowych tej grupy w Polsce. InterRisk ma również 21 swoich oddziałów w kraju – zarówno listę agentów, jak i oddziałów znajdziesz na stronie internetowej ubezpieczyciela.

InterRisk uruchomiło także infolinię, wystarczy zadzwonić pod numer: 22 575 25 25

InterRisk: najważniejsze wydarzenia z historii

1990 – powstanie InterRisk w Austrii jako InterRisk Versicherungs-AG

1993 – rozpoczęcie działalności InterRisk w Polsce jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU SA 

2006 – dołączenie do Vienna Insurance Group

2013 – fuzja InterRisk i Polskiego Związku Motorowego (PZM), na skutek której powstaje InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group

Model biznesowy InterRisk

  • Ubezpieczenia

W InterRisk możesz ubezpieczyć swój samochód, dom i majątek. Dostępne są również ubezpieczenia podróżnych oraz szeroki zakres ubezpieczeń w zakresie życia i zdrowia rodziny.

  • Zdrowie

InterRisk proponuje, w zależności od wybranej oferty, rodzinne ubezpieczenia przed skutkami niespodziewanych wypadków, a także ubezpieczenia szkolne dzieci czy dostęp do świadczeń medycznych w prywatnych placówkach zdrowotnych. Niektóre z ubezpieczeń zdrowotnych InterRisk mają w swojej ofercie porady w ramach telemedycyny, czyli zdalnego kontaktu z lekarzem poprzez telefon, rozmowę video lub czat internetowy.

  • InterRisk dla firm

W ramach swojej oferty dla firm InterRisk proponuje różne warianty ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także ubezpieczenia specjalistyczne (m. in. rolne, dla strażaków) oraz gwarancje ubezpieczeniowe.

Ubezpieczyciel uruchomił również całodobową infolinię, wystarczy zadzwonić pod numer: 22 575 25 25. Uruchomione zostało także całodobowe Centrum Alarmowe – wyłącznie dla klientów z opcją Assistance w ramach OC – numer kontaktowy znajduje się w dokumencie ubezpieczenia.

Kontakt z InterRisk nawiążesz też mailowo, wysyłając wiadomość na adres: korespondencja@interrisk.pl, a także korzystając z portalu iKlient (w przypadku posiadanej już polisy). Jeśli chcesz zgłosić szkodę, napisz na adres: szkody@interrisk.pl lub odwiedź stronę internetową ubezpieczyciela i wypełnij specjalny formularz bądź zadzwoń pod numer: 22 212 20 12 (dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-22:00).

Jeśli chcesz wysłać InterRisk dokument pocztą, napisz na adres:

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Vienna Insurance Group

ul. Noakowskiego 22

00-668 Warszawa


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w InterRisk przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 9 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 9 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC InterRisk

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o InterRisk

InterRisk ubezpieczenia – chroni wszystko, co najważniejsze
InterRisk ubezpieczenia – chroni wszystko, co najważniejsze

InterRisk wraz z m. in. Compensą i Benefią wchodzi w skład austriackiej grupy Vienna Insurance Group. Ubezpieczyciel ten reklamuje się hasłem „Twój świat pod naszą ochroną”.

Przejdź do akademii