InterRisk OC AC – Kalkulator ubezpieczeń InterRisk i innych – sprawdź, którą polisę wybrać?

InterRisk OC AC – Kalkulator ubezpieczeń InterRisk i innych – sprawdź, którą polisę wybrać?

InterRisk jest towarzystwem ubezpieczeniowym obecnym na polskim rynku od 1993 roku. W jego ofercie znajdują się różnego rodzaju ubezpieczenia: osobowe, zdrowotne, komunikacyjne, majątkowe, finansowe. InterRisk jest częścią Vienna Insurance Group, mającej 50 spółek w 25 krajach.

InterRisk: jak kupić ubezpieczenie?

 

Ubezpieczenie w InterRisk możesz wykupić, udając się do jednego z 635 agentów ubezpieczeniowych tej grupy w Polsce. InterRisk ma również 21 swoich oddziałów w kraju – zarówno listę agentów, jak i oddziałów znajdziesz na stronie internetowej ubezpieczyciela.

 

InterRisk uruchomiło także infolinię, wystarczy zadzwonić pod numer: 22 575 25 25

 

InterRisk: najważniejsze wydarzenia z historii

 

1990 – powstanie InterRisk w Austrii jako InterRisk Versicherungs-AG

 

1993 – rozpoczęcie działalności InterRisk w Polsce jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU SA 

 

2006 – dołączenie do Vienna Insurance Group

 

2013 – fuzja InterRisk i Polskiego Związku Motorowego (PZM), na skutek której powstaje InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group

 

Model biznesowy InterRisk

 

 

  • Ubezpieczenia

 

 

W InterRisk możesz ubezpieczyć swój samochód, dom i majątek. Dostępne są również ubezpieczenia podróżnych oraz szeroki zakres ubezpieczeń w zakresie życia i zdrowia rodziny.

 

 

  • Zdrowie

 

 

InterRisk proponuje, w zależności od wybranej oferty, rodzinne ubezpieczenia przed skutkami niespodziewanych wypadków, a także ubezpieczenia szkolne dzieci czy dostęp do świadczeń medycznych w prywatnych placówkach zdrowotnych. Niektóre z ubezpieczeń zdrowotnych InterRisk mają w swojej ofercie porady w ramach telemedycyny, czyli zdalnego kontaktu z lekarzem poprzez telefon, rozmowę video lub czat internetowy.

 

 

  • InterRisk dla firm

 

 

W ramach swojej oferty dla firm InterRisk proponuje różne warianty ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także ubezpieczenia specjalistyczne (m. in. rolne, dla strażaków) oraz gwarancje ubezpieczeniowe.

Produkty ubezpieczeniowe

Ikona Samochód

 

Ubezpieczenie samochodu

Interrisk ma w swojej ofercie szeroki zakres ubezpieczeń samochodowych zarówno w postaci podstawowego OC, jak również dodatków jak NNW czy Autocasco. Sprawdź ofertę Interrisk w mfind!

Ikona Serce

 

Ubezpieczenie zdrowotne

Masz dość kolejek do lekarzy specjalistów? Jest na to sposób, wybierz prywatny pakiet medyczny w mfind i ciesz się zdrowiem!

Ikona Walizka

 

Ubezpieczenie turystyczne

Szukasz ubezpieczenia na czas podróży? Sprawdź jak szeroką ofertę ma mfind i ciesz się urlopem.

Ikona Dom

 

Ubezpieczenie nieruchomości

Potrzebujesz ubezpieczenia dla swojego domu lub mieszkania? Z nami osiągniesz swój cel - wejdź i zobacz!