Kontakt z Aviva

Oblicz składkę ubezpieczenia w Aviva

Kontakt z TU Aviva jest możliwy nie tylko telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Klienci mają także możliwość kontaktu osobistego w Głównym Biurze Obsługi Klienta. Podpowiadamy, w jaki sposób skontaktować się z towarzystwem ubezpieczeniowym Aviva.

Kalkulator ubezpieczeń w Aviva

Oblicz koszt polisy w Aviva

Jak skontaktować się z TU Aviva?

Na stronie TU Aviva możesz bardzo łatwo sprawdzić, gdzie znajdują się najbliższe placówki tego ubezpieczyciela. Pod tym adresem znajdziesz agentów działających w Twoim mieście.

Ponadto, możesz skorzystać z Głównego Biura Obsługi Klienta w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 4. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

Kontakt mailowy z TU Aviva

Jeśli jesteś klientem TU Aviva i chciałbyś skontaktować się z towarzystwem, możesz skorzystać z adresu email kontakt@aviva.pl. Adres ten dedykowany jest tym klientom, którzy kupili ubezpieczenie przez Internet lub telefon. Jeśli jednak kupiłeś polisę u agenta lub w placówce, skorzystaj z adresu bok@aviva.pl.

Telefon do Aviva

Obsługa klienta od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-19:00

Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-20:00

Nr telefonu: +48 22 557 44 44

Kontakt z Aviva Direct poprzez media społecznościowe

TU Aviva jest obecne w mediach społecznościowych. Poniżej znajdują się linki do ich oficjalnych kont na:

Facebooku

Twitterze

YouTube


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w AVIVA przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 7 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 7 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC AVIVA

Poczytaj o ubezpieczeniach

Poczytaj o AVIVA

AVIVA OC i AC - porównaj oferty i dowiedz się, czy w Aviva kupisz tanie ubezpieczenie samochodu
Prywatne: AVIVA OC i AC – porównaj oferty i dowiedz się, czy w Aviva kupisz tanie ubezpieczenie samochodu

Porównując oferty ubezpieczeń komunikacyjnych za pomocą kalkulatora OC AC mfind, bez trudu natrafisz na polisy komunikacyjne Aviva OC i AC. Dowiedz się więcej o jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Polsce.

Foto: by Gianfranco Blanco [CC BY-ND 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/)], via Flickr
Aviva zatrudnia młodych – oferuje „dobrą zabawę wieczorem”

Startując z nowatorskim programem rekrutacyjnym Aviva zadała sobie pytanie: czego pragnie młody człowiek? Główne założenia projektu Generation Next gromko odpowiadają obietnicą dobrych zarobków, dużej przestrzeni biurowej i... dobrej zabawy wieczorem.

Aviva ubezpieczenia
Aviva – ubezpieczenia to pikuś!

Kluczowym obszarem działalności grupy Aviva są indywidualne ubezpieczenia na życie oraz zarządzanie OFE. Aviva oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne. Nam najbardziej zapadła w pamięci reklama towarzystwa z sympatycznym stworkiem - Panem Pikusiem.

Assistance w Avivie? W ofercie nawet Car SPA

Podstawowy, rozszerzony i maksymalny – wybierz wariant assistance, który najbardziej sprzyja Twoim potrzebom. A może masz ochotę potraktować swoje auto jak prawdziwą królewnę i zabrać je do Car SPA? Sprawdź, co jeszcze przygotowała dla Ciebie Aviva.

Przejdź do akademii