AVIVA | Kontakt

Porównaj ceny OC/AC i kupuj jeszcze taniej

Jak wygląda kontakt z Avivą, odkąd marka połączyła się z Allianzem. Dowiedz się! Poniżej znajdziesz wszystkie aktualne dane – nr infolinii, adres korespondencyjny i e-mailowy. Dzięki temu jako klient dawnej Avivy załatwisz sprawę błyskawicznie i bez żadnego problemu! Sprawdź szczegóły poniżej ↓

Oszczędzaj na OC/AC! Porównaj ceny i kup online

Darmowy kalkulator

Jak skontaktować się z TU Aviva?

Masz wykupione ubezpieczenie turystyczne, NNW albo komunikacyjne w Avivie? Na stronie Allianzu bez trudu znajdziesz adresy kontaktowe dedykowane właśnie dla klientów Avivy. Dzięki nim załatwisz wszystkie sprawy od ręki nawet mimo połączenia spółek! Do wyboru masz 4 formy kontaktu z przedstawicielami TU Aviva – telefon, e-mail, adres do korespondencji oraz portal dla klienta. Co więcej, marka udostępnia wyszukiwarkę, dzięki której łatwo znajdziesz najbliższą placówkę ubezpieczyciela i załatwisz sprawę osobiście. Warto wiedzieć, że konsultanci Avivy są nadal dostępni dla swoich klientów!

Aviva – kontakt e-mailowy i adres do korespondencji

Kontakt poprzez e-mail pozwoli Ci np. wypowiedzieć umowę OC albo dosłać dokumenty, których wymaga ubezpieczyciel. Jako że Aviva należy teraz do Allianzu, to kontakt e-mailowy jest możliwy pod adresem: bok@allianz.pl. Sprawy możesz też bez problemu załatwić online, logując się do panelu klienta Avivy, z którego łatwo zarządzać swoimi produktami. Aviva umożliwia również kontakt listowny – jeśli chcesz wysłać dokumenty, zaadresuj list na adres:

Allianz

ul. Rodziny Hiszpańskich 1,

02-685 Warszawa.

Aviva – telefon na infolinię

Konsultanci infolinii czekają na Ciebie pod numerem +48 224 224 224. Jest to ogólna infolinia, z której system przekieruje Cię do odpowiedniego działu. Wystarczy wybrać cyfrę przypisaną do danej sprawy, a automat sam połączy się z konsultantem. Pamiętaj, że numer dla klientów potrzebującej natychmiastowej pomocy assistance działa nieprzerwanie 24 godziny na dobę. Natomiast infolinia dla polis zdrowotnych działa w godzinach 8:00-22:00, 7 dni w tygodniu.

Aviva: kontakt w mediach społecznościowych

Aviva jest też obecna na mediach społecznościowych, dzięki którym również możesz złapać kontakt z marką. Chcesz śledzić Avivę w mediach społecznościowych? Dziś jako Allianz działa m.in na Facebooku, gdzie na bieżąco informuje o nowościach w ofercie i udostępnia swoje aktualne działania. Co ciekawe, firma odpowiada na komentarze pod postami, a także proponuje klientom usługę Wirtualnego Konsultanta na Messengerze. Markę znajdziesz też na Linkedinie, a także YouTubie, gdzie umieszcza m.in., kampanie, reklamy telewizyjne i praktyczne poradniki.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Avivie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Kupuj OC/AC jeszcze taniej!

Akademia Punkty | Profesjonalna baza wiedzy

Kupuj ubezpieczenia świadomie!

Wyłączenia przy OC
Jakie są wyłączenia w ubezpieczeniach OC?

Ubezpieczenie komunikacyjne OC jest obowiązkowe dla każdego właściciela pojazdu mechanicznego. Zakres ochrony jest taki sam u każdego ubezpieczyciela. Polisa nie chroni jednak w każdej sytuacji, dlatego warto poznać wyłączenia OC.

8 pytań o ubezpieczenie podróżne – zadaj je, zanim wybierzesz!

W przedurlopowym pośpiechu i szaleństwie, zakup polisy podróżnej zostawiamy na ostatnią chwilę, robimy to bezrefleksyjnie, kierując się jak najniższą ceną. To duży błąd, który może nas kosztować masę stresu i dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych, gdy ulegniemy wypadkowi, a polisa, którą mamy, okaże się niewystarczająca, by pokryć koszty leczenia.

Polisa mieszkaniowa
Polisa mieszkaniowa bez tajemnic: czego Polacy nie wiedzą o ubezpieczeniu mieszkania?

Decydując się na ubezpieczenie mieszkania udowadniasz, że jesteś osobą odpowiedzialną. Wolisz dmuchać na zimne, więc ubezpieczasz swoje cztery ściany. Tym samym liczysz, że polisa ochroni Cię przed wszystkim, co złe. Rzeczywistość jest jednak nieco inna. Okazuje się, że większość Polaków nie ma pojęcia o zakresie ubezpieczenia, które właśnie zawarli. Czego Polacy nie wiedzą o ubezpieczeniu mieszkania?

Przejdź do akademii