MENU
KONTAKT
4 lata temu

Generali kolejnym towarzystwem w ofercie porównywarki OC/AC mfind.pl. Kierowcy z szansą na jeszcze tańsze ubezpieczenie

Generali kolejnym towarzystwem w ofercie porównywarki OC/AC mfind.pl. Kierowcy z szansą na jeszcze tańsze ubezpieczenie

Od kwietnia polisy Generali można kupić online w porównywarce OC/AC mfind.pl. Obecność kolejnego ubezpieczyciela w ofercie popularnego kalkulatora zagwarantuje kierowcom jeszcze szersze porównanie cen i zakresów oraz pewność, że wybrane ubezpieczenie samochodu jest najkorzystniejsze.

W związku z ogromnymi podwyżkami cen OC, jedynym sposobem na znalezienie taniej polisy jest dokładne porównanie ofert kilkunastu ubezpieczycieli. Umożliwiają to wygodne, szybkie i dokładne kalkulatory OC/AC, takie jak mfind.pl.

Od kwietnia klienci mfind będą mieli jeszcze szerszy wybór. Do oferty porównywarki dołączyło jedno z największych w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych – Generali. W kalkulatorze kierowcy mogą porównać również polisy OC i AC Allianz, AXA Direct, Benefia, Gothaer, Link4, MTU, Proama, PZU, Uniqa oraz You Can Drive.

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności. W Polsce obecna od 1999 r. Generali stawia na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych. W 2015 r. towarzystwo miało 3,7-procentowy udział w rynku ubezpieczeń komunikacyjnych (6. miejsce w Polsce).

Oferta OC Generali wyróżnia się dodatkowymi zniżkami dla doświadczonych kierowców, a także assistance wypadkowym oraz ubezpieczeniem bagażu w cenie OC. Ubezpieczenie AC w Generali skonstruowane zostało w formule all risk, co oznacza, że chroni od następstw wszelkich zdarzeń. Obejmuje m.in. wypadki, szkody parkingowe, kradzieże, podpalenia czy wandalizm.

– Wzbogacając ofertę naszej porównywarki o polisy Generali, dajemy kierowcom jeszcze szerszy wybór i gwarancję, że kupują najtańsze OC oraz AC z najlepiej dopasowanym zakresem – przekonuje Bartosz Salwiński, współzałożyciel porównywarki OC/AC mfind.pl. – Z naszego raportu wynika, że w ciągu 2016 roku ceny OC wzrosły średnio o 55 procent. W czasach podwyżek porównanie ofert stało się koniecznością – to jedyny sposób na znalezienie taniej polisy. Na szczęście wyraźnie widać, że coraz więcej kierowców przekonuje się do zakupu OC/AC online i oszczędza setki, a nawet ponad 1000 złotych rocznie – dodaje Salwiński.

Oferty Generali można porównać w kalkulatorze OC/AC mfind.pl TUTAJ.

Press kit - materiały dla mediów

mfind.pl to nie tylko porównywarka ubezpieczeniowa, ale również Akademia ubezpieczeń mfind publikująca artykuły poradnikowe, aktualności, teksty interwencyjne, raporty oraz analizy. W mfind nie tylko opisujemy, ale również kształtujemy rynek ubezpieczeń w taki sposób, aby był jak najbardziej przyjazny dla konsumentów.