MENU
KONTAKT

Porównywarka OC AC

Porównaj i kup najlepsze ubezpieczenie

Potrzebujesz pomocy? Nasi eksperci rozwieją twoje wątpliwości i bezpłatnie pomogą wybrać ubezpieczenie

Można nam zaufać – Jesteśmy ekspertami od ubezpieczeń

Klienci oszczędzają średnio 486 zł

kupując ubezpieczenia z Punkta

Sprzedajemy ubezpieczenia
od 2014 roku

Zaufało nam
290 637 klientów

Kierowcy zaoszczędzili
z nami już 159 695 398 zł

Certyfikat

"Słuchamy swoich klientów"

Poznaj doradców porównywarki online punkta.pl

Porównywarka OC i AC Punkta współpracuje tylko z najlepszymi, sprawdzonymi partnerami ubezpieczeniowymi

 • Bartosz Jaszke
  bartosz jaszke
  Pomogę Ci znaleźć najlepsze ubezpieczenie
 • Marcin Zalas
  Znajdźmy najkorzystniejsze rozwiązanie!
 • Ewa Olczak
  W czym mogę pomóc 🙂 ?
 • Rafał Kalinowski
  U mnie ubezpieczysz także swoją nieruchomość!

98% klientów poleca porównywarkę Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 695 398 zł!

Jesteś jedną z nich? Wystaw opinię!

 • Bartek
  5 / 5
  Kupiłem tanio OC z dobrymi dodatkami w niskiej cenie.
 • Aroko
  5 / 5
  Świetna obsługa, strona przejrzysta, na pewno polecę dalej.
 • Marek
  5 / 5
  Nie musiałem znowu przebijać się przez kilka ofert, zrobili to za mnie. Mam najtańsze na rynku OC, polecam mfind wszystkim.
 • Oki
  5 / 5
  Za OC na dużego SUVa taniej niż u konkurencji
 • Marek
  5 / 5
  Szybko , sprawnie i solidnie. Bardzo szybki kontakt, znajomość ofert oraz umiejętność dostosowania oferty do potrzeb indywidualnych klienta. Obsługa daje 100% satysfakcję. Pełen zestaw dokumentów - jestem bardzo zadowolony.
 • Ernitek
  5 / 5
  Bardzo fajnie i szybko wszystko załatwiłem. Polecam
 • Mateusz
  5 / 5
  Firma szybka, OC mi się paliło,doradca konkretnie i na temat, polisa w pół godziny. POLECAM
 • Sebastian
  5 / 5
  Polecam serdecznie. Tutaj znalazłem najbardziej atrakcyjną polisę OC. Ja tę porównywarkę oceniam na "10". W przyszłości z pewnością ponownie skorzystam i polecę innym poszukującym ubezpieczenia.
 • ea37
  5 / 5
  Bardzo szybkie i sprawne wyszukiwanie, wszystko załatwione bez wychodzenia z domu
 • Andrzej
  4.7 / 5
  Usługa wykonana rzetelnie i czasowo punktualnie. Godna polecenia innym kierowcom, co też uczyniłem. Pozdrawiam.

Opinie pochodzą z serwisu

ikona konsola

Jak działa porównywarka cen OC AC Punkta?

Porównywarka ubezpieczeń OC pozwala oszczędzać czas i pieniądze, czyli wybrać optymalnie i zyskać jak najwięcej za jak najmniej. Dzięki niej szybko obliczysz dokładną cenę ubezpieczenia samochodu i wybierzesz najlepszą ofertę. Wystarczy, że podasz podstawowe informacje i w ciągu zaledwie kilku sekund sprawdzisz, jaka firma zaoferuje Ci tanie ubezpieczenie OC i dobre AC. W naszej porównywarce wygodnie sprawdzisz zakresy poszczególnych polis, dzięki czemu będziesz mógł dokonać świadomego zakupu. Kupując ubezpieczenie OC z Punkta możesz być pewien, że wybrałeś najkorzystniejszą dla siebie polisę, gwarantującą Ci pełną ochronę ubezpieczeniową i wypłatę pełnego odszkodowania. Jak to możliwe? Darmowa porównywarka OC/AC Punkta automatycznie łączy się z systemami teleinformatycznymi towarzystw ubezpieczeniowych, a cały proces zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund. Możesz otrzymać nawet do 76 ofert na polisę OC lub Autocasco, w tym od największych firm działających na polskim rynku, tj. Proama, Gothaer, Benefia, PZU, Warta, mtu24.pl, Uniqa czy Link4.

ikona tarcza

Jakie polisy możesz porównać?

W porównywarce ubezpieczeń OC Punkta możesz sprawdzić ceny i dokonać zakupu polis komunikacyjnych, takich jak OC, Autocasco (AC), NNW, Assistance i Zielona Karta. Pamiętaj jednak, że powyższe ubezpieczenie komunikacyjne możesz w prosty sposób wyliczyć za pomocą kalkulatora wyłącznie dla samochodów osobowych, które są własnością prywatną - bez względu na to, czy są użytkowane prywatnie lub służbowo. Porównywarka OC/AC samochodu Punkta posiada szeroką bazę marek i modeli, dzięki czemu z łatwością znajdziesz swoje auto i będziesz mógł dla niego wykupić zarówno pojedyncze ubezpieczenie, jak również kompletny pakiet ochronny OC AC Assistance NNW. W razie jakichkolwiek wątpliwości przy korzystaniu z porównywarki ubezpieczeń OC i AC dla aut osobowych, zawsze możesz skontaktować się z naszym konsultantem - telefonicznie lub poprzez LiveChat.

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Porównywarka OC i AC Punkta współpracuje tylko z najlepszymi,
sprawdzonymi partnerami ubezpieczeniowymi

 • Aviva
  Aviva
  Aviva
  AVIVA należy do grupy największych ubezpieczycieli w Europie, w samej Polsce ubezpieczając 3,5 mln klientów. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr LD_UA_OP_20140408 Punkta współpracuje z towarzystwem od 26 maja 2014 r.
 • Wiener
  Wiener
  Wiener
  Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, nagrodzona m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi 2015. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 017031 Punkta współpracuje z towarzystwem od 20 marca 2014 r.
 • Proama
  Proama
  Proama
  Proama, która w 2013 r. miała już ponad 660 tys. klientów, jest częścią międzynarodowej Grupy Generali. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 9009767523 Punkta współpracuje z towarzystwem od 4 czerwca 2014 r.
 • Benefia
  Benefia
  Benefia
  Benefia należy do największej austriackiej grupy ubezpieczeniowej w Europie środkowo-wschodniej Vienna Insurance Group. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 9860/2014M Punkta współpracuje z towarzystwem od 1 września 2014 r.
 • Generali
  Generali
  Generali
  Generali należy do jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, działających od ponad 185 lat. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 9009767523 Punkta współpracuje z towarzystwem od 18 lipca 2014 r.
 • Uniqa
  Uniqa
  Uniqa
  Uniqa jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej, gdzie obsługuje ponad 8 mln klientów. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 14/4594/14 Punkta współpracuje z towarzystwem od 28 kwietnia 2014 r.
 • Ergo
Hestia You Can Drive
  Ergo Hestia You Can Drive
  Ergo Hestia You Can Drive
  You Can Drive to marka Grupy Ergo Hestia jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. W ramach pełnomocnictwa akwizycyjnego typu I Punkta współpracuje z ubezpieczycielem od 28 lutego 2018 r.
 • MTU
  mtu24.pl
  mtu24.pl
  mtu24.pl to marka Grupy Ergo Hestia jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. W ramach pełnomocnictwa akwizycyjnego typu I Punkta współpracuje z ubezpieczycielem od 28 lutego 2018 r.
 • Link4
  Link4
  Link4
  Link4 to pierwszy w Polsce ubezpieczyciel direct, nagrodzony m.in. Laurem Konsumenta - Grand Prix 2014. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej Punkta współpracuje z towarzystwem od 14 kwietnia 2015 r.
 • TUZ
  TUW TUZ
  TUW TUZ
  TUZ TUW działa na rynku w sektorze ubezpieczeń majątkowych i osobowych i corocznie uzyskuje jedną z najwyższych dynamik wzrostu wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku. Zawieramy nieprzerwanie umowy ubezpieczenia od 1 września 2003 roku. Przez 11 lat działalności na rynku finansowym TUZ TUW stało się zakładem ubezpieczeń cieszącym się uznaniem i zaufaniem Klientów. Towarzystwo działa za pośrednictwem 15 oddziałów i przedstawicielstw zlokalizowanych na terenie całego kraju, a umowy na rzecz naszego Towarzystwa zawiera już blisko 10 000 osób. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 3-02-220/2018 Punkta współpracuje z towarzystwem od 28 lipca 2014 r.
 • PZU
  PZU
  PZU
  PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową w Polsce. PZU SA jest też macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. W ramach pełnomocnictwa do umowy agencyjnej nr 3963/7/A/2014 Punkta współpracuje z towarzystwem od 17 lipca 2014 r.

Odwiedź Akademię ubezpieczeń Punkta

Serwis z praktycznymi poradami, aktualnościami,
raportami oraz analizami ubezpieczeniowymi

Close