Ubezpieczenie podróży AXA

Porównaj ceny polis turystycznych

Ubezpieczenie podróżne AXA Partners zostały opracowane z myślą o zapewnieniu podróżnym ochrony i pokrycia, którego potrzebują podczas swoich wyjazdów.

Porównaj ofertę AXA Partners i innych towarzystw

Kalkulator ubezpieczenia turystycznego

AXA Assistance jest znane najbardziej z ubezpieczeń turystycznych oferowanych dla osób planujących zarówno dalsze, jak i bliższe wycieczki. Oferuje szeroki zakres planów w ramach 3 dostępnych wariantów: Zdobywca, Podróżnik i Urlopowicz.

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie podróży?

Kupno ubezpieczenia turystycznego to decyzja, która może zapewnić nam spokojny i bezpieczny wyjazd. Podczas podróży nie zawsze możemy przewidzieć wszystko, co może się zdarzyć, dlatego warto zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi okolicznościami.

Ubezpieczenie turystyczne AXA pozwala na ochronę w przypadku choroby, wypadku, kradzieży lub utraty bagażu. Zakres ochrony zależy od wariantu, który wybierzemy. Dzięki polisie dla podróżujących mamy pewność, że w razie potrzeby otrzymamy wsparcie finansowe i organizacyjne, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podczas wakacji czy wyjazdu służbowego. Warto więc rozważyć zakup ubezpieczenia turystycznego i cieszyć się podróżą bez zbędnego stresu.

Poznaj dostępne warianty ubezpieczenia turystycznego AXA Partners

Co obejmuje ubezpieczenie turystyczne AXA Partners? To zależy od opcji, na którą się zdecydujesz. Każda forma ochrony od tego ubezpieczyciela gwarantuje Ci pokrycie do określonej sumy ubezpieczenia koszty leczenia oraz odszkodowania w razie nieszczęśliwego wypadku.

Wariant Zdobywca jest najbardziej wszechstronną ofertą i obejmuje wiele ryzyk, takich jak: koszty leczenia, odwołanie podróży, zagubienie bagażu, a nawet następstwa chorób przewlekłych. Oferuje limit kosztów leczenia opiewający na nawet 40 mln zł. W razie nieplanowanych sytuacji możesz liczyć na wsparcie pomocy prawnej. Martwisz się o pozostawione w domu rzeczy? Z ubezpieczeniem turystycznym AXA Zdobywca nie musisz! Ochrona obejmuje także pozostawione mienie w miejscu zamieszkania.

Wariant Podróżnik jest odpowiedni dla osób często podróżujących, jednak niemających taki wysokich oczekiwań. Niemniej, w przypadku tej opcji, suma ubezpieczenia opiewa na 600 tys. zł. W tym wypadku możesz także liczyć na ubezpieczenie bagażu czy OC.

Urlopowicz to wariant polecany w przypadku, gdy planujemy spokojny relaks w czasie wakacji. Chroni Cię od w sytuacjach związanych z nieszczęśliwymi wypadkami czy urazami. Oznacza to, że jeżeli w trakcie odpoczynku będziesz potrzebować wsparcia medyka, ubezpieczenie turystyczne AXA pokryje jego koszty, w ramach zawartych w umowie limitów.

Kalkulator ubezpieczenia turystycznego


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Avivie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Wybierz ubezpieczenie podróży już dziś!

Akademia Punkty | Najważniejsze informacje o ubezpieczeniach

Najchętniej czytane

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii